Menu witryny
Reklama w internecie
Usługi specjalistyczne
Materiały do pobrania
Informacje i artykuły
O nas
Realizacje
Kontakt
Polityka Cookies
Reklama w internecie
ASGARD Blog - Internet


Co warto wiedzieć o marketingu w internecie

więcej...
OpenOffice czy Microsoft Office?

Używanie Microsoft Office przez większość użytkowników komputera to często kwestia przyzwyczajenia a nie świadomego wyboru. Często wybór MSO spowodowany jest brakiem wiedzy o tym, że istnieją inne pakiety biurowe.

więcej...
Czatuj w Facebooku z komunikatora Windows Live Messenger!

Już nie musisz przechodzić z komunikatora Windows Live Messenger do Facebooka, aby móc czatować ze swoimi znajomymi z tego portalu. Dzięki integracji obu czatów wirtualne rozmowy jeszcze nigdy nie były tak proste.

więcej...
Dropbox - miejsce na twoje pliki

Dropbox - przechowywanie i synchronizacja plików Koniec z uciążliwym przesyłaniem plików przez FTP lub pocztą elektroniczną. Koniec z przenoszeniem plików na dyskach zewnętrznych czy na pamięciach USB. Koniec z ciągłym logowaniem się, zerwanymi transferami, ponownym pobieraniem/wysyłaniem plików.

Od teraz możesz wygodnie i bezpiecznie przekazywać pliki między swoimi komputerami (np. stacją roboczą pc/mac/linux a komputerem przenośnym/laptopem lub urządzeniem mobilnym). Synchronizacja sprawi, że na kilku urządzeniach będziesz mieć swoje pliki w tych samych wersjach, a jedyne co musisz zrobić to skopiować plik do wyznaczonego katalogu.

więcej...
Serwisy i portale społecznościowe
Portale i serwisy społecznościowe - Web 2.0

Działania promocyjne na społecznościowych portalach specjalistycznych, hobbystycznych, lokalnych, przynoszą niejednokrotnie zdecydowanie bardziej spektakularne efekty niż na pozostałych typach portali społecznościowych.

wiecej...

Odbierz 200 zł na reklame w Google AdWords

Google AdWords - linki sponsorowane Linki sponsorowane w Google AdWords to usługa przeznaczona dla właścicieli serwisów internetowych, którzy chcą docierać ze swoją ofertą do szerszego grona odbiorców.

Linki sponsorowane są jednym ze skuteczniejszych dostępnych obecnie rozwiązań jeśli chodzi o reklamy w internecie.

W ramach usługi otrzymają Państwo 200 zł na reklamy w Google AdWords!

więcej...

Microsoft uruchamia serwis dla MSP

Microsoft dla firmMicrosoft uruchomił zupełnie nowy portal dla małych i średnich przedsiębiorstw, przygotowany z uwzględnieniem potrzeb różnych klientów tego sektora. Portal stanowi platformę komunikacyjną w zakresie technologii informatycznych, które adresują wyzwania biznesowe zidentyfikowane jako te najczęściej występujące w małych i średnich firmach w Polsce. Przedsiębiorcy oraz przedstawiciele firm będą mogli w prosty sposób odszukać odpowiednie dla siebie informacje, w tym najpełniej odzwierciedlające ich potrzeby rozwiązania. Wystarczy wybrać jedną z czterech kategorii, zdefiniowanych pod względem wielkości firmy i jej priorytetów biznesowych, aby znaleźć rozwiązania wspierające biznes odpowiednie dla firmy jaką klient reprezentuje. Portal jest dostępny pod adresem www.microsoft.pl/msp.

więcej...
Windows Live SkyDrive - teraz 25GB na Twoje dane!

Microsoft Live SkyDriveUsługa Microsoft Office Live Workspace w wersji beta przekształca się w usługę Windows Live SkyDrive, która umożliwia obsługę dokumentów w ramach usługi Windows Live. Podczas uaktualniania zespół usługi Office Live Workspace przeniesie dokumenty do usługi Windows Live SkyDrive, dzięki czemu będzie możliwe skorzystanie z nowych funkcji. Każdy posiadacz identyfikatora Windows Live może się teraz zalogować do Office Live Workspace.

Usługa Windows Live SkyDrive łączy funkcje usługi Office Live Workspace z możliwością tworzenia i edycji dokumentów przy użyciu aplikacji Microsoft Office Web Apps — bezpłatnego dodatku do programów Microsoft Office Word, Excel i PowerPoint. Aplikacje Office Web Apps zapewniają zaawansowane funkcje przeglądania dokumentów przy użyciu znajomego interfejsu pakietu Office. Dostępna będzie także większa ilość miejsca na pliki.

więcej...
Youtube Downloader HD

Youtube - pobieranie filmówZdarzyło Ci sie wrzucić film na YouTube a potem przypadkowo skasować go z dysku lub stracić wraz z innymi danymi podczas awarii? Nawet jesli nie możesz się zalogowac na swoje konto YouTube istnieje prosty sposób aby film odzyskać!

Youtube Downloader HD jest darmowym narzędziem do pobierania filmów z serwisu YouTube i zapisywania ich na lokalny komputer. Pliki wideo moga być przekonwertowane do formatu AVI lub MP4 (kompatybilnego z iPod, iPhone). Youtube Downloader HD pozwala na pobieranie filmów w wysokiej rozdzielczości (High Definition 720p oraz Full HD 1080p).

więcej...
Informacje Prasowe
ASGARD Blog - Internet
ASGARD Blog - Drukarnia
ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES
SERWERY DLA FIRM
LECZENIE NIEPŁODNOŚCI
Reklamy na Facebooku
Kampanie reklamowe na Facebooku. Wykorzystaj potencjał reklamowy najchętniej odwiedzanego przez Polaków serwisu społecznościowego! Sprawdź aktualną promocję!
Wypróbuj Google AdWords
Wypróbuj usługę Dropbox
Weź udział w ankiecie
Uważam, że najskuteczniejszy sposób reklamy w internecie to:
  

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2005 - Wojciech Skotnicki
ASGARD Nowoczesne Technologie Internetowe
Serwis zrealizowano w oparciu o oprogramowanie Open Source na licencji GNU GPL
Updated by ASGARD: