Menu witryny
Reklama w internecie
Usługi specjalistyczne
Materiały do pobrania
Informacje i artykuły
O nas
Realizacje
Kontakt
Polityka Cookies
Reklama w internecie
SERWERY DLA FIRM

PowerServer oferuje profesjonalne rozwiązania serwerowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw i korporacji oraz instytucji. Serwery, pamięci masowe backup/storage, oprogramowanie Microsoft, Novell SUSE, Red Hat, StarWind. Konsultacje, wdrożenia i opiekę techniczną systemów klasy od small business do enterprise.

Opteron vs Xeon

Zapotrzebowanie na moc obliczeniową, jest inne dla serwerów niż dla standardowych komputerów osobistych czy laptopów. Dlatego też procesory instalowane w tych urządzeniach różnią się znacznie między sobą. Dla serwerów przeznaczone są dedykowane jednostki obliczeniowe przystosowane do nieprzerwanej i maksymalnie bezawaryjnej pracy.

więcej...
Różnica pomiędzy wirtualizacją serwera a desktopa

Różnice między wirtualizacją serwera oraz wirtualizacją desktopa mogą nie być jasne i łatwo zauważalne jeśli nie znamy różnic między dwoma rodzajami wirtualizacji. W przypadku IT wirtualizacja oznacza "stworzenie wirtualnej wersji urządzenia lub zasobu". Zwirtualizowane mogą zostać również technologie, tak więc lista urządzeń/zasobów/technologii staje się dosyć długa: serwery, desktopy, dane, sieci lub nawet systemy operacyjne. Ten artykuł definiuje dwie technologie wirtualizacji, serwerów i desktopów i wyjaśnia różnice między nimi.

więcej...
Jak wybrać odpowiedni UPS? - poradnik, część I

Ofertę PowerServer.pl wzbogaciła nowa kategoria produktów – zasilacze awaryjne. W związku z tym chcielibyśmy się podzielić z naszymi Klientami podstawową wiedzą na temat tego jak wybrać odpowiedni zasilacz awaryjny (UPS).

więcej...
<< |< start < << wstecz 1 2 3 dalej >> > koniec >| >>

Pozycje :: 1 - 3 z 9
Informacje Prasowe
ASGARD Blog - Internet
ASGARD Blog - Drukarnia
ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES
SERWERY DLA FIRM
LECZENIE NIEPŁODNOŚCI
Reklamy na Facebooku
Kampanie reklamowe na Facebooku. Wykorzystaj potencjał reklamowy najchętniej odwiedzanego przez Polaków serwisu społecznościowego! Sprawdź aktualną promocję!
Wypróbuj Google AdWords
Wypróbuj usługę Dropbox
Weź udział w ankiecie
Uważam, że najskuteczniejszy sposób reklamy w internecie to:
  

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2005 - Wojciech Skotnicki
ASGARD Nowoczesne Technologie Internetowe
Serwis zrealizowano w oparciu o oprogramowanie Open Source na licencji GNU GPL
Updated by ASGARD: