Menu witryny
Reklama w internecie
Usługi specjalistyczne
Materiały do pobrania
Informacje i artykuły
O nas
Realizacje
Kontakt
Polityka Cookies
Reklama w internecie
Portale społecznościowe
Własny portal społecznościowy jest idealną platformą dla działań biznesowych i reklamowych. W dobie Internetu, serwisy społecznościowe stają się jednym z najważniejszych obszarów obecności w sieci.

Serwisy i portale społecznościowe
Portale i serwisy społecznościowe - Web 2.0

Interaktywność systemu Web 2.0 to w dużej mierze rosnące znaczenie medialnych zjawisk, takich jak np. Facebook o globalnym zasięgu, czy rodzima Nasza Klasa. Dotyczy to także społeczności lokalnych (np. http://zakochanywroclaw.com), tematycznych, biznesowych (np. http://fashionmedia.pl).

Działania promocyjne na społecznościowych portalach specjalistycznych, hobbystycznych, lokalnych, przynoszą niejednokrotnie zdecydowanie bardziej spektakularne efekty niż na pozostałych typach portali społecznościowych.

więcej...
Portale społecznościowe - krótka historia

Historia serwisów społecznościowych pokazuje, że są nieuniknioną konsekwencją rozwoju Internetu. Nieograniczony, demokratyczny dostęp do sieci, możliwość kreowania wirtualnej rzeczywistości, dały mocne fundamenty dla rosnącego znaczenia społeczności w sieci. Pierwsze kroki postawiono w połowie lat 90-tych, za sprawą sentymentu do przyjaciół z lat szkolnych. W 1995r. pojawił się bowiem serwis classmates.com. Kolejne milowe kroki, to takie zjawiska jak SixDegrees.com.

więcej...
Serwisy społecznościowe w pigułce

Warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czym są serwisy społecznościowe, odnotowujące intensywny progres w aspekcie popularności, jak i funkcji czysto marketingowych?

Nie zagłębiając się w techniczne szczegóły dotyczące zjawiska serwisów społecznościowych, można je zdefiniować jako rodzaj specyficznej sieci, interaktywnych stron internetowych.

więcej...
Portale społecznościowe - rola we współczesnym świecie

Obecnie coraz wyraźniej zaznacza się tendencja do tworzenia wspólnot wirtualnych, interaktywnych serwisów www. Powodzenie portali społecznościowych wynika z niemal nieograniczonych możliwości uczestnictwa w funkcjonowaniu strony, grup i kreacji wizerunku.

Interaktywność, zawiązywanie trwałych relacji, aspekt opiniotwórczy, to jedna strona medalu. Z drugiej strony mamy tu do czynienia z idealną platformą dla działań biznesowych, reklamowych. Internet, zyskuje na znaczeniu i pochłania coraz więcej naszego czasu. Informacje, jakie prezentują uczestnicy danych serwisów, pozwalają na staranne wyselekcjonowanie grup i form przekazu marketingowego.

więcej...
Informacje Prasowe
ASGARD Blog - Internet
ASGARD Blog - Drukarnia
ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES
SERWERY DLA FIRM
LECZENIE NIEPŁODNOŚCI
Reklamy na Facebooku
Kampanie reklamowe na Facebooku. Wykorzystaj potencjał reklamowy najchętniej odwiedzanego przez Polaków serwisu społecznościowego! Sprawdź aktualną promocję!
Wypróbuj Google AdWords
Wypróbuj usługę Dropbox
Weź udział w ankiecie
Uważam, że najskuteczniejszy sposób reklamy w internecie to:
  

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2005 - Wojciech Skotnicki
ASGARD Nowoczesne Technologie Internetowe
Serwis zrealizowano w oparciu o oprogramowanie Open Source na licencji GNU GPL
Updated by ASGARD: