Menu witryny
Reklama w internecie
Usługi specjalistyczne
Materiały do pobrania
Informacje i artykuły
O nas
Realizacje
Kontakt
Polityka Cookies
Reklama w internecie
Programowanie
Programowanie aplikacji internetowych oraz baz danych głównie przy wykorzystaniu języków skryptowych, takich jak PHP oraz SQL.

Programowanie aplikacji dla Windows
Programowanie, C++, Delphi, PHP. SQL, obiektoweWykonanie dodatkowego modułu do istniejącej aplikacji wspomagającej planowanie posiłków na stołówce. Dodatkowy nowy moduł zastąpił błędnie działający oryginalny moduł raportów i tworzenia zestawień.

Moduł aplikacji dla HUT-PUS Kraków
http://www.hutpus.com.pl/
styczeń-luty 2006
Laiwa.com - panel administracyjny
Programowanie, PHP, Backend, Bazy Danych, Aplikacja, WWWWykonanie interfejsu administracyjnego dla serwisu sprzedającego polifoniczne dzwonki i melodie, tapety, wygaszacze i gry java dla użytkowników telefonów komórkowych. Aplikacja współpracuje z baza danych, w której przechowywane są wszelkie informacje. Dostęp do panelu administracyjnego jest dostępny po zalogowaniu - oddzielny dla administratorów systemu, oddzielny dla partnerów.
więcej...
On Line Art
ImageAplikacja WWW dla klienta - międzynarodowej organizacji zajmującej się ochroną praw autorskich zrzeszonych w niej artystów - której głównym celem jest prezentacja i gromadzenie informacji o poszczególnych działach (obrazy, rzeźby, grafiki, itp.) w internetowej bazie danych. Aplikacja służy do zgłaszania nowych dzieł sztuki do bazy i ich późniejszym wykorzystaniu przez podmioty, które uzyskały odpowiednie licencje. Baza służy również do rejestracji wszelkich naruszeń praw autorskich związanych z zarządzanymi dziełami.
więcej...
Informacje Prasowe
ASGARD Blog - Internet
ASGARD Blog - Drukarnia
ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES
SERWERY DLA FIRM
LECZENIE NIEPŁODNOŚCI
Reklamy na Facebooku
Kampanie reklamowe na Facebooku. Wykorzystaj potencjał reklamowy najchętniej odwiedzanego przez Polaków serwisu społecznościowego! Sprawdź aktualną promocję!
Wypróbuj Google AdWords
Wypróbuj usługę Dropbox
Weź udział w ankiecie
Uważam, że najskuteczniejszy sposób reklamy w internecie to:
  

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2005 - Wojciech Skotnicki
ASGARD Nowoczesne Technologie Internetowe
Serwis zrealizowano w oparciu o oprogramowanie Open Source na licencji GNU GPL
Updated by ASGARD: