Menu witryny
Reklama w internecie
Usługi specjalistyczne
Materiały do pobrania
Informacje i artykuły
O nas
Realizacje
Kontakt
Polityka Cookies
Reklama w internecie
O nas
ASGARD - linki sponsorowane, google adwords, seo, pozycjonowanie

ASGARD Nowoczesne Technologie Internetowe działa nieprzerwanie na rynku usług informatycznych jako samodzielna firma od 1993 roku. Jako specjalistyczna Agencja SEM rozpoczęliśmy działanie już rok po zaistnieniu w internecie wyszukiwarki Google!

Zaczęliśmy działalność po wielkim boomie internetowym, można powiedzieć, że w momencie gdy drastycznie spadało zainteresowanie usługami tego typu. Przetrwaliśmy globalny kryzys ekonomiczny przełomu 2008-2009 i działamy dalej. Wraz z nami przetrwali nasi Klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem.

Nasze wieloletnie doświadczenie, elastyczność i dostosowanie do potrzeb rynku sprawia iż nasze usługi są na odpowiednio wysokim poziomie a nasi Klienci doceniają efekty naszej pracy i współpracy.

Obecnie skupiamy się na kompleksowej obsłudze firm i instytucji pod kątem promocji i reklamy w internecie. Dzięki nieustającemu doskonaleniu, innowacyjności, poszerzaniu oferty i elastycznej obsłudze Klienta - nasi Klienci rozwijają się i dobrze prosperują. Pokazujemy w działaniu potencjał drzemiący w internecie i w reklamie internetowej.

Dzięki innowacyjności, monitorowaniu zachodzących zmian w wyszukiwarkach i internecie, zawsze wyprzedzamy trendy, zawsze dla naszych Klientów wyprzedzamy ich konkurencję. Aby mogli być pierwsi w rankingach prowadzimy działania SEO i pozycjonujemy serwisy zwiększając kilkukrotnie wyszukiwalność oferty. Potrafimy dotrzeć do Klienta naszego zleceniodawcy - ponieważ potrafimy myśleć jak Klient.

W ramach kompleksowej obsługi od A do Z zapewniamy tworzenie zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek stron WWW, pozycjonowanie i promocje w linkach sponsorowanych w tym w najpopularniejszym obecnie Google AdWords. Zapewanimy kompleksowe działania SEM łączone z e-PR (public relations w internecie). Uzupełnieniem kompleksowej oferty jest projektowanie graficzne i druk materiałów reklamowych oraz usługi z zakresu multimediów i oprawy audiowizualnej.


Wojciech Skotnicki
konsultant ds. reklamy w internecie
specjalista sem

Zajmujmę się kompleksowym podejściem do reklamy w internecie. Projektuję i zarządzam rozbudowanymi serwisami i portalami internetowymi ze szczególnym uwzględnieniem SEM (search engine marketing), SEO (search engine optimization) oraz inżynierii informacji. Głównym polem działania jest tworzenie wyszukiwalnych serwisów internetowych, zarządzanie nimi oraz prowadzenie dla serwisów internetowych skutecznej reklamy w internecie.

Pozycjonowanie i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO)

Posiadam wieloletnie doświadczenie praktyczne w pozycjonowaniu serwisów internetowych z wykorzystaniem white hat SEO (dozwolonych technik pozycjonowania, zgodnych z wytycznymi wyszukiwarek). Na bieżąco śledzę wszystkie zmiany związane z marketingiem internetowym i reklamą w internecie.

Reklama w wyszukiwarkach (SEM)

Prowadzę kampanie reklamowe w internecie w systemie linków sponsorowanych Google AdWords. Klienci cenią sobie wysoką skuteczność reklam PPC (pay-per-click - opłata za kliknięcie) w promocji i sprzedaży swoich reklamowanych usług oraz produktów. Reklama w internecie wymiernie zwiększa sprzedaż produktów i usług co prowadzi niejednokrotnie do zwielokrotnienia zysku dzieki inwestycji w marketing internetowy. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na najlepsze dopasowanie reklam do wymagań zleceniodawcy oraz na optymalne wykorzystanie budżetu reklamowego.

Tworzenie stron internetowych (stron WWW)

Mam za sobą dziesiątki zrealizowanych serwisów internetowych małej i średniej skali. Zapewniam kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji - od analizy wstępnej i analizy konkurencji aż po outsourcing zwiazany z hostingiem stron WWW oraz aktualizacją serwisu. Nasi klienci cenią sobie profesjonalne podejście oraz kompleksową obsługę.

Dobry serwis internetowy to doskonałe narzędzie biznesowe. Dobry wyszukiwalny serwis internetowy daje gwarancję wyzokiego zwrotu kosztów inwestycji w reklae i promocję w internecie. Stworzenie sprawnie działającego narzędzia biznesowego, skutecznego przy reklamie usług i produktów to przede wszystkim:

 • Architektura informacji
 • Tworzenie i zarządzanie serwisem www
 • Dostępność
 • Użyteczność
 • Projekt graficzny
 • Teksty reklamowe
 • Marketing on-line
 • SEO - optymalizacja dla wyszukiwarek
 • SEM - marketing w wyszukiwarkach
 • PPC - kampanie kontekstowe pay-per-click
 • Kampanie banerowe
 • Marketing off-line czyli "poza internetem"

Wyszukiwalność - to podstawa

Co to jest wyszukiwalność? Wyszukiwalność jest to podatność na zlokalizowanie lub odkrycie, stopień w jakim obiekt lub informacja mogą być zlokalizowane oraz zakres wspierania przez system nawigacji i wyszukiwania danych

Informacje Prasowe
ASGARD Blog - Internet
ASGARD Blog - Drukarnia
ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES
SERWERY DLA FIRM
LECZENIE NIEPŁODNOŚCI
Reklamy na Facebooku
Kampanie reklamowe na Facebooku. Wykorzystaj potencjał reklamowy najchętniej odwiedzanego przez Polaków serwisu społecznościowego! Sprawdź aktualną promocję!
Wypróbuj Google AdWords
Wypróbuj usługę Dropbox
Weź udział w ankiecie
Uważam, że najskuteczniejszy sposób reklamy w internecie to:
  

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2005 - Wojciech Skotnicki
ASGARD Nowoczesne Technologie Internetowe
Serwis zrealizowano w oparciu o oprogramowanie Open Source na licencji GNU GPL
Updated by ASGARD: