Menu witryny
Reklama w internecie
Usługi specjalistyczne
Materiały do pobrania
Informacje i artykuły
O nas
Realizacje
Kontakt
Polityka Cookies
Reklama w internecie
Odbierz 200 zł na reklame w Google AdWords
Linki sponsorowane Google AdWords

Linki sponsorowane w Google AdWords to usługa przeznaczona dla właścicieli serwisów internetowych, którzy chcą docierać ze swoją ofertą do szerszego grona odbiorców. Linki sponsorowane są jednym z lepszych dostępnych obecnie rozwiązań reklamy w internecie, które mogą pomóc Państwa potencjalnym klientom zapoznać się z Państwa ofertą. A co za tym idzie skłonić ich do zakupienia usług lub produktów właśnie u Państwa.

W ramach usługi otrzymaja Państwo 200 zł na reklamy w Google AdWords!

Aby zachęcić niezdecydowanych do reklamy w internecie w systemie Google AdWords, jako Agencja SEM specjalizująca się w reklamie w internecie, przygotowaliśmy specjalna ofertę, która dotyczy przygotowania i przeprowadzenia kampanii reklamowej linków sponsorowanych. W ten sposób możemy zaprezentować Państwu możliwości tego reklamy w modelu PPC dla Państwa serwisu internetowego – a co za tym idzie prezentacje Państwa oferty szerokiemu gronu internautów. Poznają także Państwo zalety współpracy z nami - profesjonalistami od reklamy w internecie.

Nasza oferta skierowana jest właściwie do każdego – zarówno dla firm i instytucji posiadających strony www, portale korporacyjne, sklepy internetowe, serwisy produktowe, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą czy hobbystyczne, prywatne serwisy internetowe, blogi...

W ramach usługi otrzymują Państwo:

  • przygotowanie kampanii linków sponsorowanych Google AdWords (kontekstowych reklam tekstowych: 1 kampania, 1 grupa reklam, 4 wersje reklamy, geolokalizacja jeśli wskazana, dobór fraz kluczowych Państwa oferty)
  • przeprowadzenie kampanii z budżetem na reklamy w wysokości 200 zł do wykorzystania na reklamy – linki sponsorowane – nie ponoszą Państwo żadnych kosztów za kliknięcia!
  • raport podsumowujący będący zarazem prezentacją możliwości jaką dają linki sponsorowane w systemie Google AdWords
  • opcjonalnie - zainstalowania dokładnych statystyk (Google Analytics)

Warunki skorzystania oferty:

  • posiadają Państwo serwis internetowy w systemie CMS lub stronę WWW w HTML
  • nie posiadają konta w systemie Google AdWords i spełaniają warunki realizacji kuponów Google AdWords
  • pokryją Państwo symboliczny koszt uruchomienia konta AdWords i przygotowania kampanii linków sponsorowanych w wysokości 59 zł brutto (całkowity koszt usługi).

UWAGA: Ilość pakietów promocyjnych ograniczona. Realizacja w kolejności zgłoszeń.

Linki sponsorowane - Google AdWords

Informacje dodatkowe

Słownik pojęć

SEM (Search Engine Marketing) - marketing w wyszukiwarkach - działania obejmujące kompleksowo poprawę wyszukiwalności oferty przez potencjalnych klientów. W dzziałaniach SEM można wyszczególnić pozycjonowanie, SEO, linki sponsorowane, social marketing, e-PR, i wiele innych mniejszych działów tematycznych

PPC (Pay Per Click) - kampanie w systemie płatności za kliknięcie - model prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, gdzie reklamodawca płaci jedynie w wypadku, gdy internauta wejdzie na stronę reklamodawcy poprzez kliknięcie w link (reklamę). W tym systemie reklamodawca nie ponosi kosztów za reklamę, która pokaże się, a nie zostanie kliknięta przez oglądającego. Jest to najsprawiedliwsza dla obydwu stron forma reklamy. Reklamodawca ponosi koszty tylko gdy pozyska potencjalnego klienta na swoją stronę poprzez reklamę (link sponsorowany) w systemie PPC.

CPC (Cost Per Click) - koszt pojedynczego kliknięcia - jest to koszt jaki ponosi reklamodawca za przyciągnięcie jednego internauty na swoją stronę internetową poprzez reklamę w modelu PPC.

Warunki korzystania z kuponów AdWords

Oferta dotycząca przyznania kwoty promocyjnej skierowana jest wyłącznie do nowych użytkowników serwisu Google AdWords, którzy skorzystają z samoobsługowej rejestracji w programie poprzez stronę adwords.google.pl, których konta nie są starsze niż 14 dni w chwili wprowadzenia kodu promocyjnego oraz których adres rozliczeniowy znajduje się na terytorium Polski.

Skorzystanie z serwisu Google AdWords oraz oferty wymaga akceptacji reklamy, rejestracji i akceptacji Warunków korzystania z programu Google AdWords. Kwota promocyjna zostanie automatycznie doliczona do stanu konta Google AdWords po wprowadzeniu kodu promocyjnego i danych rozliczeniowych. W przypadku wyboru płatności po wykonaniu usługi kartą kredytową lub debetową, opłata aktywacyjna (wynosząca obecnie 20 PLN) zostanie pobrana z kwoty promocyjnej zanim zostanie ona zaksięgowana na Państwa koncie. Jeżeli wybiorą Państwo opcję płatności po wykonaniu usługi poleceniem zapłaty, opłata aktywacyjna zostanie pobrana z rachunku bankowego. W przypadku wyboru płatności za pomocą przedpłaty aktywacja kwoty promocyjnej wymaga uprzedniego dokonania płatności w minimalnej wysokości 40 zł, z tej kwoty zostanie pobrana opłata aktywacyjna w wysokości 20 zł, aby aktywować konto zanim kwota promocyjna zostanie na nim zaksięgowana.

Emisja reklam, których koszt przekracza kwotę promocyjną, będzie opłacana przez użytkownika. Użytkownik jest też odpowiedzialny za opłacenie należnych podatków. Jeśli użytkownik nie chce ponosić kosztów reklamy przekraczających kwotę promocyjną, powinien monitorować swoje konto i przerwać lub skasować kampanię przed lub w momencie wyczerpania kwoty promocyjnej. Kwota promocyjna jest niezbywalna i nie może podlegać sprzedaży lub zamianie. Jeśli użytkownik wskaże inną walutę rozliczeniową niż tę, w której wystawiony został kupon, wysokość kwoty promocyjnej może podlegać wahaniom w zależności od zmian kursów walut.

Oferta może zostać zmieniona lub odwołana w dowolnym momencie przez Google Ireland Limited i/lub którykolwiek z podmiotów afiliowanych oferujących program Google AdWords w kraju użytkownika, bez podawania powodów. Każdy użytkownik może wykorzystać tylko jedną kwotę promocyjną. Oferta wygasa w terminie podanym na kuponie promocyjnym (lub 3 miesiące po tym, gdy środek przekazu zawierający Państwa kupon ukazał się po raz pierwszy, jeżeli na kuponie nie została umieszczona konkretna data). Oferta jest nieważna tam gdzie jest ona zabroniona lub prawnie ograniczona. Google i AdWords są znakami towarowymi Google Inc. i zostały zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych oraz w innych krajach. Skorzystanie z kuponu i/lub kwoty promocyjnej jest jednoznaczne z akceptacją niniejszych warunków.

Źródło: http://www.google.com/intl/pl/adwords/coupons/terms.html

<< wstecz   dalej >>
Informacje Prasowe
ASGARD Blog - Internet
ASGARD Blog - Drukarnia
ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES
SERWERY DLA FIRM
LECZENIE NIEPŁODNOŚCI
Reklamy na Facebooku
Kampanie reklamowe na Facebooku. Wykorzystaj potencjał reklamowy najchętniej odwiedzanego przez Polaków serwisu społecznościowego! Sprawdź aktualną promocję!
Wypróbuj Google AdWords
Wypróbuj usługę Dropbox
Weź udział w ankiecie
Uważam, że najskuteczniejszy sposób reklamy w internecie to:
  

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2005 - Wojciech Skotnicki
ASGARD Nowoczesne Technologie Internetowe
Serwis zrealizowano w oparciu o oprogramowanie Open Source na licencji GNU GPL
Updated by ASGARD: