Menu witryny
Reklama w internecie
Usługi specjalistyczne
Materiały do pobrania
Informacje i artykuły
O nas
Realizacje
Kontakt
Polityka Cookies
Reklama w internecie
Dropbox - miejsce na twoje pliki

Dropbox - przechowywanie i synchronizacja plików Koniec z uciążliwym przesyłaniem plików przez FTP lub pocztą elektroniczną. Koniec z przenoszeniem plików na dyskach zewnętrznych czy na pamięciach USB. Koniec z ciągłym logowaniem się, zerwanymi transferami, ponownym pobieraniem/wysyłaniem plików.

Od teraz możesz wygodnie i bezpiecznie przekazywać pliki między swoimi komputerami (np. stacją roboczą pc/mac/linux a komputerem przenośnym/laptopem lub urządzeniem mobilnym). Synchronizacja sprawi, że na kilku urządzeniach będziesz mieć swoje pliki w tych samych wersjach, a jedyne co musisz zrobić to skopiować plik do wyznaczonego katalogu.

Co więcej - jeśli nie będziesz przy swoim komputerze - zawsze będziesz mógł ściągnąć swoje pliki korzystając z przeglądarki internetowej - czy to w kafejce internetowej czy w dowolnym innym miejscu.

Dropbox pozwala także na współdzielenie plików z innymi użytkownikami programu. Możesz udostępnić katalog z plikami lub odebrać zaproszenie i otrzymać dostęp do plików, które ktoś ci udostępnił.

Dzięki przechowywaniu plików "w chmurze" dodatkową zaletą usługi Dropbox jest tworzenie kopii zapasowej plików. Gdy będzie potrzebna reinstalacja systemu czy też zepsuje się komputer (lub zostanie skradziony) - wystarczy, że zainstalujesz na nowym program Dropbox, zalogujesz się na swoje konto i Twoje pliki zostaną automatycznie skopiowane na komputer.

Zalety usługi Dropbox:

  • 2 do 8 GB miejsca na Twoje pliki, przechowywane w "chmurze" (w serwerach w internecie)
  • automatyczna synchronizacja między kilkoma komputerami całej zawartości folderu z plikami
  • dostęp przez przeglądarkę WWW
  • kopia zapasowa (backup) Twoich plików
  • prostota użycia
  • płatne opcje dające 25 i 50GB miejsca na pliki

Program działa zarówno na Windows jak i na komputerach Mac i Linux. A także na wybranych urządzeniach mobilnych.

Co robić aby zacząć?

Krok pierwszy

Pobierz program Dropbox - możesz skorzystać z poniższego linka, który przekieruje cię na stronę z najnowszą wersją programu:

Dropbox - przechowywanie i synchronizacja plików

Na tej stronie założysz konto usługi Dropbox podając swój email oraz tworząc hasło. Przed rejestracją możesz też obejrzeć filmową prezentację usługi

Następnie wybierzesz wersję programu - dla Windows, Mac lub Linux.

Krok drugi

Zainstaluj program na swoim komputerze (lub komputerach). Utworzony zostanie nowy katalog (My Dropbox). I to właściwie wszystko - od tej pory Twój Dropbox będzie identyczny na wszystkich komputerach - twoje pliki zawsze będą natychmiast automatycznie kopiowane.

<< wstecz   dalej >>
Informacje Prasowe
ASGARD Blog - Internet
ASGARD Blog - Drukarnia
ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES
SERWERY DLA FIRM
LECZENIE NIEPŁODNOŚCI
Reklamy na Facebooku
Kampanie reklamowe na Facebooku. Wykorzystaj potencjał reklamowy najchętniej odwiedzanego przez Polaków serwisu społecznościowego! Sprawdź aktualną promocję!
Wypróbuj Google AdWords
Wypróbuj usługę Dropbox
Weź udział w ankiecie
Uważam, że najskuteczniejszy sposób reklamy w internecie to:
  

Skuteczna reklama w internecie przekłada się na wymierne korzyści biznesowe!

Reklama w internecie to marketing w wyszukiwarkach (SEM), pozycjonowanie stron i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO), reklamy w internecie i linki sponsorowane (Google AdWords) oraz wiele innych form marketingu internetowego.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2005 - Wojciech Skotnicki
ASGARD Nowoczesne Technologie Internetowe
Serwis zrealizowano w oparciu o oprogramowanie Open Source na licencji GNU GPL
Updated by ASGARD: